Uncategorized

Piedalies arhitektu plenērā un veido jaunus Saulkrastus!

 

2018. gada 6. un 7. aprīlī Saulkrastos notiks arhitektu plenērs ar mērķi radīt priekšlikumus Saulkrastu pilsētas publiskās ārtelpas attīstībai, iesaistot praktizējošus plānotājus, transporta infrastruktūras plānotājus, arhitektus un citus speciālistus.

“Saulkrastu uzņēmēju biedrība”, kas ir šī plenēra organizētāja, par savas darbības prioritāti ir izvirzījusi panākt, ka Saulkrasti tiek veidoti kā iekārojamākais kūrorts Baltijā. Biedrības idejas un izvirzītos ambiciozos mērķus atbalsta tādas organizācijas kā Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Darba devēju konfederācija, tomēr, visbūtiskākais ir Saulkrastu novada pašvaldības atbalsts, kura līdz šim ir līdzdarbojusies biedrības ģenerētās idejās.

Biedrība veic virkni pasākumu – noskaidro un apkopo saulkrastiešu viedokli, lai jauno pilsētattīstības vīziju veidotu saskaņā ar iedzīvotāju vēlmēm.

Paredzēts, ka divu dienu laikā plenēra dalībniekiem-arhitektiem tiks sniegta pilna informācija par Saulkrastiem, pilsētas vēsturi, tagadni, nākotnes iecerēm gan no pašvaldības amatpersonu skatupunkta, gan no dažādu sabiedrības pārstāvju skatupunkta. Tiks organizēta Saulkrastu detalizēta izpēte un notiks tikšanās ar būtiskākajiem Saulkrastu ikdienu nodrošinošo organizāciju pārstāvjiem.

Plenēra organizēšanu finansiāli atbalsta Saulkrastu novada pašvaldība, līdzorganizē arhitektu birojs “Nams”.

Informācija par arhitektu plenēra norisi: facebook.com/saulkrastuuznemeji
“Saulkrastu uzņēmēju biedrība” aicina arhitektus un pilsētplānotājus piedalīties plenērā: pieteikšanās līdz 2018. gada 2. aprīlim.

Laicīgi piesakoties, dalība, ēdināšana un viesnīca bez maksas. Lūdzam pieteikties, norādot vārdu uzvārdu, pārstāvēto iestādi un koordinātes, sūtot uz info@saulkrastuuznemeji.lv

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s