Blog

blog

Aicinām piedalīties orientēšanās spēlē “Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju 2018”!

Aicinām piedalīties orientēšanās spēlē “Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju 2018”!

Dalība bez maksas – balvu fonds 450,- EUR.

Noteikumi:
1. 2018. gada 25. augustā, laikaposmā no plkst. 10.00 – 18.00 apmeklējiet kartē norādītos kontrolpunktus – aktīvākos Saulkrastu uzņēmumus. Karti var iegūt kafejnīcā Cietais Rieksts (Saulkrasti, Rīgas iela 75a) un  Saulkrasti (Saulkrasti, Ainažu iela 13b)
2. Katrā kontrolpunktā izturiet uzņēmēja uzdoto pārbaudījumu, saņemiet atzīmi uz kartes, ka esat pie uzņēmēja bijis un pārbaudījumu godam izturējis.
3. Atstājiet pozitīvu iespaidu uz uzņēmēju (ar aktivitāti, atraktivitāti, tērpu, draugu vai ģimenes loka kuplumu, vecumu – citādi, kā izdomājat), lai uzņēmējs tieši Jūs izvēlas kā veicināšanas balvas saņēmēju. No katra uzņēmuma pa vienai veicināšanas balvai 25 EUR vērtībā!
4. Nododiet ar uzņēmēju zīmogiem vai atzīmēm aizpildīto lapu līdz 2018. gada 25. augusta plkst. 20.00 kafejnīcā Cietais Rieksts – pārliecinieties, ka visos kontrolpunktos esiet saņēmis uzņēmēja zīmogu vai atzīmi, apakšā pierakstiet savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru
5. Izlozes kārtībā laimējiet uzvarētāju lielo balvu, ko būs sarūpējuši visi uzņēmēji, kas piedalās “Iepazīsti Saulkrastu uzņēmēju-2018!”

Pat, ja neiegūsiet lielo balvu vai veicināšanas balvas, garantējam – būsiet izcili pavadījis laiku un iepazinis Saulkrastu uzņēmējus!

Uncategorized

Piedalies arhitektu plenērā un veido jaunus Saulkrastus!

 

2018. gada 6. un 7. aprīlī Saulkrastos notiks arhitektu plenērs ar mērķi radīt priekšlikumus Saulkrastu pilsētas publiskās ārtelpas attīstībai, iesaistot praktizējošus plānotājus, transporta infrastruktūras plānotājus, arhitektus un citus speciālistus.

“Saulkrastu uzņēmēju biedrība”, kas ir šī plenēra organizētāja, par savas darbības prioritāti ir izvirzījusi panākt, ka Saulkrasti tiek veidoti kā iekārojamākais kūrorts Baltijā. Biedrības idejas un izvirzītos ambiciozos mērķus atbalsta tādas organizācijas kā Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra, Darba devēju konfederācija, tomēr, visbūtiskākais ir Saulkrastu novada pašvaldības atbalsts, kura līdz šim ir līdzdarbojusies biedrības ģenerētās idejās.

Biedrība veic virkni pasākumu – noskaidro un apkopo saulkrastiešu viedokli, lai jauno pilsētattīstības vīziju veidotu saskaņā ar iedzīvotāju vēlmēm.

Paredzēts, ka divu dienu laikā plenēra dalībniekiem-arhitektiem tiks sniegta pilna informācija par Saulkrastiem, pilsētas vēsturi, tagadni, nākotnes iecerēm gan no pašvaldības amatpersonu skatupunkta, gan no dažādu sabiedrības pārstāvju skatupunkta. Tiks organizēta Saulkrastu detalizēta izpēte un notiks tikšanās ar būtiskākajiem Saulkrastu ikdienu nodrošinošo organizāciju pārstāvjiem.

Plenēra organizēšanu finansiāli atbalsta Saulkrastu novada pašvaldība, līdzorganizē arhitektu birojs “Nams”.

Informācija par arhitektu plenēra norisi: facebook.com/saulkrastuuznemeji
“Saulkrastu uzņēmēju biedrība” aicina arhitektus un pilsētplānotājus piedalīties plenērā: pieteikšanās līdz 2018. gada 2. aprīlim.

Laicīgi piesakoties, dalība, ēdināšana un viesnīca bez maksas. Lūdzam pieteikties, norādot vārdu uzvārdu, pārstāvēto iestādi un koordinātes, sūtot uz info@saulkrastuuznemeji.lv

 

Uncategorized

Ziedo Latvijas karoga uzstādīšanai!

karogs_06_02_vektori

Labdien, Saulkrastu uzņēmēj!

Gatavojoties Latvijas Republikas simtgadei, mēs, Saulkrastu uzņēmēji, esam atsaukušies aicinājumam organizēt un līdzfinansēt Latvijas Valsts karoga masta uzstādīšanu Saulkrastu centrā, skvērā starp Pēterupes evaņģēliski luteriskās draudzes baznīcu (Ainažu iela 4), skolas teritoriju, pasta ēku un Ainažu ielu (pretī ugunsdzēsēju ēkai).

Kopējo darbu (būvlaukuma iekārtošana, jaunu ietvju ar bruģi būvēšana, karoga masta uzstādīšana, apzaļumošana un labiekārtošana) tāme šobrīd sastāda EUR 10’895,67

Mūsu ideju finansiāli ir atbalstījusi “Saulkrastu novada dome”, kura bruģētu celiņu izveidei piešķīrusi EUR 4600,-

Mēs plānojam, ka aptuveni EUR 2000,- labdarības akcijas “Ziedosim Latvijas karoga uzstādīšanai Saulkrastos” laikā ziedos individuālie ziedotāji – saulkrastieši.

Mēs katrs pats, atkarībā no sava uzņēmuma lieluma, ziedojam šim projektam EUR 500-1000.

Bet ir vajadzīgs arī Jūsu ziedojums – turpmāk, katru reizi, kad brauksiet garām karoga mastam un lepni plīvojošam karogam, apzināsieties, ka šis darbs bez Jūsu līdzdalības nebūtu paveikts.

Ienāciet Saulkrastu mecenātu klubiņā 🙂

Ziedojuma konts fiziskām un juridiskām personām:

Maksājuma saņēmējs: “Saulkrastu uzņēmēju biedrība”, reģistrācijas Nr.  40008265609, konta Nr. LV35HABA0551043728636, AS Swedbank

Tiekamies 18. novembrī plkst. 12.00 – svinīgajā Latvijas Valsts karoga pacelšanas pasākumā!

Uncategorized

Pavisam neliels atskats uz 31.08.2017. Saulkrastu uzņēmēju brokastīm!

31. augustā Saulkrastos, Jūras parkā, kafejnīcas “Mare” terasē jaundibinātā “Saulkrastu uzņēmēju biedrība” organizēja “Uzņēmēju brokastis”, lai sabiedrībai prezentētu savus mērķus, piesaistītu jaunus biedrus un veicinātu Saulkrastu attīstību.

Filma par pasākumu top, šeit īsumā aprakstīsim galveno:
Pasākums izdevās, to atzina Saulkrastu pašvaldības domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis, Latvijas investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols, Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsones kundze, Latvijas Tirdzniecības Rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš un Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks. Biedrība noorganizēja prezentāciju augstā līmeni un, galvenais, ko atzina visi klātesošie, Saulkrastiem ir ļoti liels potenciāls!

Kopumā brokastīs pulcējās aptuveni 80 viesu, sākot ar pavisam maziem, individuālajiem uzņēmējiem, beidzot ar Latvijā ievērojamus panākumus guvušiem uzņēmējdarbības pārstāvjiem. Viesu vidū bija virkne Saulkrastu domes deputātu, kaimiņu novadu uzņēmēju biedrību pārstāvji, Saeimas deputāti Jānis Dombrava un Jānis Ruks, Elvi vadītājs Imants Rendenieks, ekonomists un uzņēmējs Andris Deniņš, Siguldas biznesa inkubatora vadītāja Gundega Vanaga-Jaunberga, uzņēmēji Irēna Pulkinena un Oskars Barševskis, uzņēmējs Agris Lapiņš un uzņēmējs Kārlis Sausnītis.

Uzņēmēju brokastīs Saulkrastu uzņēmēju biedrība izvirzīja savas darbības galveno mērķi “Saulkrasti – iekārojamākais Baltijas kūrorts”!
“Mums ir jārada apstākļi, pie kuriem jebkurš, kurš vēlas ieguldīt līdzekļus Saulkrastos, jūt reālu atbalstu gan no biedrības, gan pašvaldības! Viņš saprot, ka viņu te gaida, ka pašvaldībai ir konkrēta vīzija par pilsētas attīstību nākamos 20 gadus, ka ir radīta pilnīgi visa infrastruktūra, lai uzņēmējs šeit varētu parādīt savas labākās prasmes konkrētajā sfērā. Šobrīd investori ar lielu kapitālu neizskata Saulkrastus kā vietu, kur investēt. Tas ir fakts, kurš ir jāpieņem, lai šeit radītu vidi, kur ir vērts investēt,” Saulkrastu uzņēmēju biedrības brokastīs teica biedrības valdes loceklis Gatis Zonbergs.
Biedrība ir radīta ar mērķi, lai pilnīgi jebkurš cilvēks, uzņēmējs un domes pārstāvis varētu nākt ar savām domām, dalītos ar tām un meklētu risinājumus to realizācijai. Tika uzsvērts, ka Saulkrasti ir pilsēta ar unikālu atrašanās vietu: tā ir tuvākā jūras pludmale Ādažu, Cēsu, Siguldas iedzīvotājiem, kā arī ērti sasniedzama rīdziniekiem, un iedzīvotāju skaits šajās pilsētās ir aptuveni 800 000 tūkstoši.
Kā galvenie Saulkrastu attīstības virzieni izvirzīti tūrisms, kultūra un izklaides pasākumi. Kā galvenos attīstāmos virzienus uzņēmēji uzskata ēdināšanu un naktsmītnes tūristiem. Tāpat tika aicināts attīstīt gājēju ceļu kāpu teritorijā cauri visiem Saulkrastiem, bērnu laukumus, āra vingrošanas laukumus kāpu zonās, kabatu veida stāvvietas gar galveno ceļu visā pilsētas garumā.
“Esmu pārliecināts, ka Saulkrastu uzņēmēju biedrība spēs aizstāvēt un lobēt labas un jēdzīgas lietas Saulkrastu uzplaukumam,” Saulkrastu uzņēmēju biedrības organizētajās brokastīs sacīja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras direktors Andris Ozols.

Saulkrastu mērs Ervīns Grāvītis uzņēmējiem solīja atbalstu vispirmām kārtām jau netraucējot ar lieku administratīvo slogu.
Kaimiņu novada Ādažu mērs Māris Sprindžuks dalījās ar savu pieredzi sadarbībā ar novada uzņēmējiem un aicināja rīkot regulāras tikšanās, kas ļauj pašvaldībai labāk saprast uzņēmēju vajadzības, kā arī stiprina saites starp uzņēmējiem. “Cilvēkresursu trūkums un mobilitāte ir galvenās problēmas, kas mums ir jārisina un, kas ir aktuāli gan Ādažos, gan kaimiņos Saulkrastiem,” sacīja Sprindžuks.
Saulkrastu uzņēmēju biedrība par savu mērķi izvirzījusi izveidot jaunām ģimenēm draudzīgu infrastruktūru, ietverot jaunu daudzdzīvokļu māju un vienģimeņu māju ciematu būvniecību. Tāpat uzņēmēji atbalsta visu lielo degradēto teritoriju attīstību, ietverot zivju rūpnīcu, jauno kultūras namu, nepabeigtās privātmājas kompleksa būvniecību u.c. Par savu mērķi Saulkrastu uzņēmēju biedrība izvirzījusi arī vismaz vienas jaunas viesnīcas un SPA centra būvniecību, bērnu izklaides parka izveidi un jaunas, mūsdienīgas un jaudīgas katlu mājas celtniecību.
Biedrība dibināta šā gada 20. jūnijā, tajā apvienojušies vairāki desmiti vietējo uzņēmēju, kā arī tiek gaidīti arvien jauni biedri un aktīvisti. Paredzēts rīkot regulāras tikšanās, kā arī organizēt dialogu ar vietējo pašvaldību, apvienojot spēkus un idejas Saulkrastu pilnveidošanai un attīstībai.

Uncategorized

SUB tikšanās ar Saulkrastu domes priekšsēdētāju Ervīnu Grāvīti

Saulkrastu uzņēmēju biedrība devās uz Saulkrastu domi, lai oficiāli informētu par biedrības īstermiņa un ilgtermiņa mērķiem. Tikšanās bija pozitīva, pagaidām gan tikai mutiski, bet esam vienojušies ar domes priekšsēdētāju Ervīns Grāvītis par ciešu sadarbību, kurā Saulkrastu uzņēmēju biedrība varētu kļūt par domes sociālo partneri.

Esam aicinājuši Saulkrastu domi:
1) noslēgt savstarpēju sadarbības līgumu;
2) piesaistīt Saulkrastu uzņēmēju biedrība pārstāvjus to kompetences jautājumos, kas ir saistīti ar uzņēmējdarbību Saulkrastos, lēmumu sagatavošanas un izstrādes stadijā;
3) atbalstīt biedrības iniciatīvas uzņēmēju saliedēšanas un pārstāvniecības jautājumos.

Priecājamies informēt, ka Saulkrastu uzņēmēju biedrība ir uzņemta Latvijas Tirdzniecības rūpniecības kamerā, pieteikusies Darba devēju konfederācijā, tuvākajā laikā plāno saņemt sabiedriskā labuma organizācijas statusu.

Šobrīd biedrība par tuvākajiem mērķiem izvirzījusi:
1) sadarbības līgumu slēgšana ar partnerorganizācijām, citu novadu uzņēmēju biedrībām, Valsts un pašvaldību iestādēm;
2) jaunu biedru piesaiste;
3) 31.08.2017. “Uzņēmēju brokastu” organizēšana.

Fotogrāfijā Saulkrastu uzņēmēju biedrība valdes priekšsēdētājs Andris Birzulis un Saulkrastu novada pašvaldība priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis.

Saulkrastu uzņēmēju biedrība kontakti: info@saulkrastuuznemeji.lv
Tālrunis: 27886650 (Andris) 22079570 (Artūrs)